Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa ligt op 4 km van Pico Alto en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Igreja Matriz Nossa Sra. da Conceicao is op 25 minuten lopen vanaf het vakantiehuis gesitueerd.
Gasten kunnen zelfgemaakte maaltijden bereiden in een complete keuken, ingericht met een eettafel, in de villa. Mango Nas Nuvens bevindt zich 2 km verderop en serveert Braziliaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Restaurantes1,5 km
- Galeria Flora1,5 km
- Igreja Matriz1,2 km
- Igreja Matriz Nossa Sra. da Conceicao1,1 km
- Comercial Flora1,4 km
- Parque das Trilhas1,7 km
- Odilon Bar1,8 km
- Teatro Rachel de Queiroz1,6 km
- Central das Copias1,4 km
- Mercantil e Pousada Ze Moreno1,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza111 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa?
Gasten van Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa kun je aanbevelen?
Gasten van Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa kunnen eten in Mango Nas Nuvens restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa?
Een complete keuken is beschikbaar bij Aconchego Dos Arcanjos Guaramiranga villa, samen met een eettafel. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar het vakantiehuis?
Het vakantiehuis is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven.